אודות המשרד

במצפן חקירות מתייחסים לכל תיק חקירה כאל אירוע העלול להיות משנה חיים

 אנו שואפים לספק לכם את המידע אשר יסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

אמון הוא אבן הראשה והתשתית למערכות יחסים מכל סוג שהן ולצמיחה בכל סביבה. מודיעין איכותי הוא הבסיס לקבלת החלטות נכונות. בין אם מדובר במסגרת משפחתית או עסקית-תחרותית, אנו שואפים להביא לכם את המידע המקיף והעדכני ביותר, שישרת אתכם ואת המטרות שלכם. לכן אנו משקיעים משאבים רבים בהכנה ובניתוח "כירורגי" של תיק החקירה, תוך בניית אסטרטגיית פעולה ברורה וממוקדת, בהתאמה אישית (CUSTOM MADE) לצרכיו של הלקוח ותיק החקירה. החשיבה היצירתית, ההון האישי – המנוסה והמיומן, כמו גם האמצעים הטכנולוגיים המיוחדים אותם אנו מפעילים בעבור לקוחותינו, הם אלו שעושים את ההבדל בין הצלחה לכישלון. את התהליך אנו מנהלים באמצעות קשר אישי, בלתי אמצעי וזמין ועומדים לרשות לקוחות המשרד 24 שעות ביממה.

במצפן אנו מציעים שירותי חקירות בתחומים רבים, בין היתר שירותי מעקב, ייעוץ אסטרטגי, מודיעין עסקי, חקירות אישות, חקירות איכות כלכליות, שרותי פוליגרף, חקירות מסחריות, הרמת מסך, חקירות בין-לאומיות ושלל שירותי חקירות נוספים, המותאמים לצרכי הלקוח, וזאת בפריסה ארצית ואף חוצת יבשות במידת הצורך. צוות חוקרי המשרד הינו בעל שליטה במגוון שפות ועם היכרות עמוקה עם כלל המגזרים בישראל. 

המשרד הינו בעל רישיון משרד חקירות מטעם משרד המשפטים וחבר בלשכת החוקרים בישראל. 

מצפן חקירות

הכיוון שלך להחלטות הנכונות

ניסיון ומקצועיות

אנו במצפן חקירות מאמינים כי "לאלה שיש את הזכות לדעת, יש את החובה לפעול (אלברט איינשטיין). עלינו מוטלת האחריות לבצע כל שניתן ולספק ללקוחתנו את המידע שעל בסיסו יוכלו לקבל החלטות שקולות ומדויקות. לרשותנו מיטב המוחות והטכנולוגיה במטרה לחקור ולגלות את האמת עבורכם. לצוות המשרד ניסיון רב בתחום איסוף המודיעין והינו מוביל בתחומו.

התאמה אישית ויצירתיות

חשיבה יצירתית וההון האנושי הינם ההבדל בין הצלחה לכישלון. אנו משקיעים משאבים רבים בהכנה ובניתוח "כירורגי" של תיק החקירה, תוך בניית אסטרטגיית פעולה ברורה וממוקדת, בהתאמה אישית לצרכיו של הלקוח. " כִּי בְתַחְבֻּלוֹת תַּעֲשֶׂה לְּךָ מִלְחָמָה" (משלי פרק כד פסוק ו).

ייעוץ אסטרטגי

משרדנו בעל ניסיון עשיר בסיוע בעיצוב האסטרטגיה העסקית לעסקים וארגונים שונים, במטרה לסייע להם להתאים עצמם לתנאי השוק המשתנים. הצוות שלנו מלווה את ראשי הארגון בתהליכים כגון איתור מקורות וסיבות למשבר והבנה כיצד לפעול מולם ולהתחזק.

זמינות

תהליך החקירה מנוהל תוך ליווי מקצועי מלא, הכוונה וייעוץ באמצעות קשר אישי ובלתי אמצעי, הכולל רגישות והבנה של שלל הנסיבות הרלוונטיות למקרה. "מצפן" יהווה עבורכם נקודת משען והכיוון שלכם להחלטות הנכונות 24/7.

אתכם בכל מקום

לרשות מצפן חקירות צוות חוקרים ומקורות בפריסה ארצית מדרום ועד צפון. לצוותי המודיעין היכרות עם כלל המגזרים בישראל וכן רשת קשרים ענפה במדינות רבות, המאפשרת לנו למצוא את האמת ללא מגבלות גיאוגרפים.

דיסקרטיות מלאה

אנו במצפן חקירות, פועלים תוך הקפדה מרבית על דיסקרטיות ומודעים לרגישות הגבוהה של תחום עיסוקנו. דאגתנו לצרכי החקירה הינה על בסיס סטנדרטים נוקשים של סודיות מתוך שמירה על אינטרס ללקוחותינו.

מחפשים את הכיוון?